Brno pokračuje v opravě sběrných středisek odpadů

Brno, 4. prosince 2022 - Město stále opravuje sběrná střediska odpadů. V příštím roce se bude pokračovat v pracích na čtyřech z nich. Brněnští radní koncem listopadu chválili dodatek smlouvy se společností SAKO Brno na tyto akce.

recyklace linka

„Brno má kvalitní síť sběrných středisek odpadů, která pokrývá potřeby obyvatel města. Udržovat je v dobré kondici je jedním z našich důležitých úkolů. Už v loňském roce jsme se společností SAKO Brno, která všechna střediska provozuje, uzavřeli smlouvu na rekonstrukci několika z nich a dnes jsme schválili její dodatek. Konkrétně u sběrných středisek odpadů Ukrajinská a Vídeňská bude vyměněno již nevyhovující oplocení za nové. U Hapalovy si probíhající oprava oplocení vyžádala také lepší ukotvení sloupků, což se promítlo do víceprací. U Dusíkovy pak bude opravena část poškozené zdi,“ podotkl náměstek primátorky města Brna pro oblast životního prostředí Jaroslav Suchý.

Vlivem výše uvedených prací se cena navýší o 1 063 993 korun bez DPH. Celková cena díla bude činit 5 296 285 korun bez DPH.

Zdroj: TIS MMB


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...