Společnost Kyndryl otevřela novou moderní kancelář v Brně

Brno, 14. června 2024 (PROTEXT) - Společnost Kyndryl (NYSE: KD), největší poskytovatel služeb IT infrastruktury na světě, dnes oznámil otevření své nové kanceláře Kyndryl Collaborative Czechia v brněnském kancelářském komplexu Vlněna. Areál kombinuje bohatou historickou architekturu staré textilní továrny s moderním designem. Kanceláře Kyndryl Collaborative Czechia pokrývají přibližně 5000 metrů čtverečních a jsou navrženy tak, aby využily místní technologické talenty k podpoře inovací a pomohly zákazníkům modernizovat jejich IT infrastrukturu.

   

Investice 2024: Jaké máte možnosti a jaké jsou aktuální trendy?

Brno, 12. června 2024 – Způsob, jak zhodnotit peníze, porazit inflaci a našetřit si na důchod nebo třeba na lepší bydlení. To všechno platí o investicích. Jenže způsobů, jak investovat, je celá řada. Liší se možným ziskem i mírou rizika. Podívejte se, jaké možnosti nabízejí investice v roce 2024.

   

Kolektivní vyjednávání přinese zaměstnancům DPMB navýšení mezd

Brno, 11. června 2024 - Včerejší kolektivní vyjednávání mezi vedením Dopravního podniku města Brna (DPMB) a odborovými organizacemi skončilo dohodou o navýšení mezd. Dopravce všem zaměstnancům od 1. června přidá další 2 procenta. Vyhlásil také motivační odměnu, která má snížit nehodovost.

   

Brněnský Honeywell pomáhá zrychlit datové připojení v letadlech

Brno, 11. června 2024 – Společnosti Honeywell a Viasat úspěšně dokončily testy služby SwiftJet, nejrychlejšího L-band datového připojení společnosti Viasat pro letectví. Významné zrychlení stávajícího připojení umožnil upgrade terminálu Honeywell HD-710. Na vylepšení, které představuje budoucnost využití datových služeb v letectví, se podílelo výzkumné a vývojové centrum Honeywell v Brně.

   

Living Lab na brněnském výstavišti nabídne prostor pro inovace a spolupráci

Brno 5. června 2024 (PROTEXT) - Výstaviště v Brně se stane díky novému dlouhodobému projektu BVV Living Lab otevřenou inovační platformou. Jedná se o koncept založený na spolupráci mezi startupy, výzkumnými organizacemi, veřejnou správou i samotnými uživateli. Jeho cílem je vytvořit jedinečné prostředí vývoj a testování nových řešení v reálných podmínkách.

   

Česko si ve startupovém žebříčku polepšilo o tři místa, i díky Brnu

Brno, 5. června 2024 - Česko se v prestižním žebříčku Global Startup Ecosystem Index 2024 posunulo o tři místa na celkové 32. místo. Největší zásluhu na tomto úspěchu má brněnský region, který se díky skokovému zlepšení o 47 míst dostal do druhé stovky. Praha si naopak o několik míst pohoršila. I tak je z celé republiky nejvýše, na 89. místě.

   

Holásky čeká rozvoj, chystají se na novou výstavbu

Brno, 31. května 2024 - Nová obytná čtvrť vznikne v Tuřanech při ulici V Aleji. Rodinné bydlení postaví soukromník, školku a seniorské byty vybuduje město. Na zhotovitele právě vypisuje výběrové řízení.

   

Brno bude hostit největší středoevropské setkání odborníků na chytrá města

Brno, 31. května 2024 - Od 4. do 6. června se na brněnském výstavišti uskuteční URBIS The Smart Cities Meetup. Akce je složena z konferenční a výstavní části a je určena především zástupcům samospráv. Jejím cílem je zprostředkovat návštěvníkům nejnovější poznatky z oblasti Smart Cities a pomoci samosprávám se zaváděním inovací, sdílením dobré praxe a propojením s aktéry v inovačním ekosystému.

   

V Brně bude pobočka jednoho z nejlepších technologických slovenských scaleupů

Brno, 30. května 2024 - Slovenská technologická společnost Sensoneo oznámila otevření nových kancelářských prostor v brněnském Technologickém parku. Společnost s inovativními řešeními pro nakládání s odpady, která v současnosti zaměstnává více než 130 lidí, má své technologie nasazeny v 85 zemích světa. Sensoneo si od nové kanceláře slibuje spolupráci s novými talentovanými IT vývojáři, s nimiž bude moci dále rozvíjet a inovovat svět odpadového hospodářství.

   

Strana 1 z 205

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Srpen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF