Nová řada Zetor Proxima Power získala ocenění Zlatý kosák

Společnost Zetor získala za svou novou modelovou řadu Proxima Power prestižní ocenění Zlatý kosák. Cena Zlatý kosák za nejlepší zemědělský produkt byla společnosti Zetor udělena v rámci 36. mezinárodní zemědělské a potravinářské výstavy v Nitře. Předností oceněné modelové řady Proxima Power typu 85, 95, 105 a 115 je nová koncepce převodového ústrojí s elektrohydraulickým řazením reverzace pod zatížením.

zetor2_1.jpg

Nová řada Proxima Power patří do střední výkonné kategorie traktorů, které splňují narůstající potřeby zákazníků jak z hlediska komfortu a bezpečnosti, tak produktivity. Traktory jsou vybavené novou koncepcí reverzační převodovky 24+24 s třístupňovým násobičem a elektrohydraulickým řazením reverzace pod zatížením. Jeho ovládání řidiči umožňuje páčka umístěná na levé straně pod volantem. Díky tomuto systému lze traktor řídit bez pojezdové spojky. Zadní vývodový hřídel je ovládaný elektrohydraulicky s otáčkami 540/1000 a na přání 540/540E s možností volby postupného náběhu sepnutí.
Traktory Proxima Power jsou vybavené motory, které splňují emisní stupeň IIIA.

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...