Kroměříž se zůčastní veletrhů Regiontour a GO

Brno, 5. ledna 2011 - Město Kroměříž se chystá propagovat své památky na jubilejním veletrhu Regiontour a veletrhu GO, které se budou konat v polovině ledna v Brně. Ve středu řekl mluvčí kroměřížské radnice Pavel Zrna.

Kroměřížsko se představí v pavilonu P ve společné expozici Východní Moravy spolu s Valašskem, Slováckem, Zlínskem a Luhačovickem. Tématem letošního ročníku jsou řemesla, tradice a zvyky na Východní Moravě.
Dominantou kroměřížského stánku bude Květná zahrada, ale v doprovodném programu se představí i umění a zručnost košíkářů z Morkovic a Klub umění a řemesel z Holešova. Programy doprovodí cimbálová muzika Bukovinka z Bystřice pod Hostýnem.

U jednotlivých pultů stánků budou pro odborníky v cestovním ruchu i pro veřejnost připraveny propagační materiály z Kroměříže, Chřibů, Morkovska, Chropyně, Holešova a Bystřice pod Hostýnem. Novinkou je soubor turistických průvodců po jednotlivých oblastech regionu – Chřibů, Kroměříže a okolí, Holešovska a Hostýnských vrchů, který byl vydán ve spolupráci s Centrálou cestovního ruchu Východní Moravy. Kroměříž nabídne nový plán města s trasami a doporučenými pozoruhodnostmi pro turisty, soubor praktických informací pro ty, kteří do města zavítají a kalendárium kulturních, společenských a sportovních akcí pořádaných ve městě.

Od 20. do 23. ledna bude Kroměřížsko zastoupeno na stánku Východní Moravy i na veletrhu cestovního ruchu ITF Slovakiatour v Bratislavě. V době od 10. do 13. února se Kroměřížsko představí také na 20. ročníku veletrhu cestovního ruchu Holiday World v Praze.

 

Irena Frolová

Související články:

Veletrhy, konference a semináře

<<  Listopad 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN