Firma Honeywell otevřela v Brně nové výzkumné centrum

Americká společnost Honeywell 1. února otevřela v Brně-Slatině nové centrum pro výzkum a vývoj. I přes ekonomickou krizi firma nepřestala investovat. Díky tomu se Brno stalo jedním ze světových vývojových center Honeywellu. Nové vývojové centrum, ve kterém najde práci osmdesát odborníků, stálo firmu třicet milionů dolarů. Peníze firma investovala do vybavení, budovu má v nájmu od společnosti CTP Invest. Firma Honeywell vyrábí zařízení pro letectví, automatizaci a také pro dopravní průmysl. Jedním z významných produktů dopravního inženýrství je v Brně vývoj turbodmychadel, instalovaných do osobních i nákladních aut. Díky nim je motor výkonnější, ekonomičtější a také se výrazně sníží množství vypouštěných zplodin.

Honeywell_7_1.JPG

 

Komentáře 

 
0 #4 Alex 2013-11-14 08:55
dobrý den,jsem z České Rebubliky město Brno,,,dostal se ke mě video záznam několika měsíců,na videozáznamu jsou nějaké pracovní schůze zaměstnanců vaší firmy,tyto schůze nejsou zaměstnancům propláceny,zamě stnanci chodí na schůze o několik hodin dříve a schůze prodělají zadarmo,připrav ujeme televizní pořad o firmách působících u nás v České Republice,myslí m že podnik vašeho jména by neměl nutit pracovat lidi zadarmo,nashled anou.
 
 
+1 #3 Vlasta 2013-07-07 16:39
Pojď si přebrat vozík
 
 
0 #2 Dáša 2013-07-07 16:37
Ahoj Emile :).
 
 
0 #1 Emil 2013-06-12 14:42
Dobrý den!
Jsem pracovník společnosti Honeywell. Chtěl bych vám oznámit že celý kolektiv v práci máme problémy z zaměstankyně Stanislava Chmurová která několik krát přišla do práce pod vlivem alkoholu a byla agresivní! Stále se opakuje že uráží lidí bez důvodné! Nikoho už nebaví její chování v práci! Doufáme že budete brát nějaké ohledy na to a ten problém vyřešíte! Přeji Vám hezký den a děkuji za ochotu a porozumnění!
 

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...