JIC zdarma zastoupí firmy na zahraničních veletrzích

Brno, 5. března 2013 - Chcete, aby se o vaší firmě dozvěděli v zahraničí? Potřebujete se prezentovat na odborných konferencích či výstavách a nemáte čas být osobně na všech odborných akcích? Využijte službu „remote promotion“, která vám umožní prezentovat vás a vaše výsledky či produkty, a to bez vaší osobní fyzické přítomnosti. Pro firmy se sídlem či pobočkou v Jihomoravském kraji nabízí tuto službu zdarma Jihomoravské inovační centrum.

„V rámci remote promotion nabízí proškolení zástupci JIC služby či produkty na setkáních a akcích, kterých se firma sama nemůžete účastnit. Informace předáváme těm správným vytipovaným lidem a dohodneme s nimi detaily možné spolupráce a další kroky. Formu a rozsah prezentace samozřejmě vždy předem odsouhlasíme s firmou,“ vysvětluje Pavla Matulová, manažerka transferu technologií JIC.

Díky remote promotion získají firmy nejen možnost zastupování na prestižních světových akcích, ale zároveň tím ušetří své zdroje, hlavně cestovní a personální náklady. Veškeré získané kontakty navíc sdílí JIC přímo dané firmě. I malé nebo začínající firmy si tak mohou budovat v zahraničí dobré jméno a profesionální image, přestože by si jinak účast na podobných akcích nemohly dovolit.

V nejbližších měsících takto nabízí JIC remote promotion na akcích CeBIT na začátku března a Hannover Messe v dubnu. Více informací o této službě naleznete na www.jic.cz.

Zdroj: JIC


Související články:

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN