Brněnská společnost INVEA-TECH získala na CeBITu prestižní cenu

Zdenek-vrbka-invea-techBrno, 6. března 2013 - V rámci svého vystoupení na veletrhu CeBIT obdržela brněnská IT společnost INVEA-TECH sídlící v JIC Innovation parku od odborné veřejnosti prestižní ocenění European Seal of e-Excellence 2013. Cenu společnost získala na základě inovací svého řešení FlowMon, které se zabývá  monitoringem a bezpečností sítí, a za vynikající marketing v oblasti kybernetické bezpečnosti a kybernetických hrozeb.

FlowMon je kompletní řešení pro monitorování a bezpečnost počítačových sítí na základě IP toků, které obsahuje inovační technologii analýzy chování sítě (Network Behavior Analysis, NBA). Ta umožňuje automaticky detekovat hrozby, proti kterým jsou ostatní bezpečnostní nástroje neúčinné – jedná se například o špionážní malware psaný na míru, viry a botnety nepodchycené antiviry, sociální inženýrství a další hrozby. Právě technologie NBA kontinuálně řadí dle reportu analytické společnosti Gartner společnost INVEA-TECH mezi několik málo společností celosvětově, které řešení toho typu dodávají. INVEA-TECH na rozvoji řešení úzce spolupracuje se sdružením CESNET, předními českými i světovými univerzitami a se společností CISCO. V rámci evropského trhu je společnost INVEA-TECH v oblasti monitoringu na základě IP toků a bezpečnosti sítí lídrem s mezinárodní působností na více než 15 světových trzích.

„Cena European Seal of e-Excellence je pro nás velkou poctou. Vzhledem ke vzrůstajícím hrozbám v oblasti bezpečnosti sítí klade naše firma velký důraz na inovace a marketing pokročilých technologií, které se využívají v boji s novými kybernetickými útoky. Jsme proto velmi rádi, že nám bylo toto ocenění uděleno, navíc již podruhé v řadě za sebou,“ uvedl Zdeněk Vrbka, Country Manager pro Německo ze společnosti INVEA-TECH.

Společnost INVEA-TECH je výrobcem inovativních bezpečnostních síťových řešení pro sítě od 10 Mbps do 100 Gbps. Portfolio produktů je zaměřeno na oblasti monitorování síťového provozu a bezpečnost (NetFlow, NBA), uchovávání provozních a lokalizačních údajů (Data Retention), zákonných odposlechů (IP Lawful Interception) a akceleraci aplikací v FPGA.

Zdroj: JIC


Související články:

Veletrhy, konference a semináře

<<  Listopad 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN