Mobitex 2010 proběhne poprvé se Stavebními veletrhy

Ve dnech 13. až 17. dubna se na brněnském výstavišti koná Mezinárodní veletrh bydlení Mobitex, kde najdete expozice tuzemských i zahraničních výrobců, aktuální trendy interiérového designu i bezplatné poradenství interiérových architektů. Ve stejném termínu probíhají také Stavební veletrhy Brno, největší středoevropská přehlídka stavebního průmyslu zahrnující všechny obory stavebnictví a technického zařízení budov.
Expozice veletrhu Mobitex 2010 obsadí centrálně položené pavilony G1 a G2. Soustředěná prezentace nábytku, bytového textilu, doplňků, dekorací a potřeb pro domácnost letos slibuje jedinečnou komplexní podívanou a řadu nápadů, na které v běžné obchodní síti nenarazíte. Zvláštní pozornost je věnována originálnímu a progresivnímu designu včetně vzorových interiérů. Zárukou vysoké kvality je spolupráce pořadatelů s Asociací českých nábytkářů, Cechem čalouníků a dekoratérů, Svazem českých a moravských výrobních družstev a Svazem obchodu a cestovního ruchu ČR. Vedle tuzemských výrobců a dodavatelů vystavují také firmy také ze Slovenska, Itálie, Rakouska, Polska, Egypta a Makedonie.
Výhodou veletrhu je nezávislé odborné poradenství, kterého mohou zdarma využít všichni zájemci. Po velkém úspěchu na loňském veletrhu Mobitex se opět koná projekt Architekt s bezplatným poradenstvím interiérových architektů. V pavilonu G2 budou od úterka až do soboty připraveni odborníci z architektonických studií Ritzy, 3d-arch, Viewart a Nadop, na které se návštěvníci mohou obrátit s různými problémy, od dispozičního řešení až po barevné sladění prostoru. Opět zde nechybí ani Andrea Gheorghe, která nabízí stále žádanější interiérové poradenství z pohledu učení feng shui. Odborné konzultace poskytuje také Cech čalouníků a dekoratérů, jehož expozice návštěvníci najdou v pavilonu G1. Každý den od 14 hodin zde budou probíhat přednášky s diskusemi na témata: Novinky čalouněného nábytku – zdraví, design, materiály, technologie, Reklamace čalouněného nábytku, Jak dobře ergonomicky čalounit sedací nábytek, Lehací nábytek, rošty, matrace, lůžkoviny - druhy, rozdíly a Jak podle individuálních potřeb vybírat sedací a lehací čalouněný nábytek. V rámci projektu Technologie&Design je návštěvníkům k dispozici odborné poradenství k zařizování bytu audiovizuální technikou, které přímo na místě zajišťuje Studio Jasyko.

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN