Chystá se premiérový ročník Event Day Brno

Brno, 29. října 2013 - Setkání agentur, kongresových center, hotelů, poskytovatelů služeb pro semináře, veletrhy, firemní večírky, nebo teambuildingy. Tak bude vypadat skladba prvního ročníku veletrhu Event Day v Brně. Brány se otevřou 31. října od 12:00 ve Wannieck Gallery. Podobná akce se konala letos poprvé také při veletrhu Reklama-Polygraf 2013 na výstavišti v Praze v Letňanech.

Manager-telefonuje thumb

Při premiérovém setkání se představí v Brně více než 50 společností, které se odprezentují  širokou škálou svých služeb a produktů. Celá akce je rozdělena na dvě části:od 12:00 do 17:00 proběhne vlastní veletrh, a pak bude následovat after party, kde se představí jednotliví vystavovatelé a nejen oni. „Event Day Brno“ se stane výjimečným a nevšedním zážitkem nejen pro eventmanažery, marketingové odborníky, potenciální klienty, partnery, ale i pro širší odbornou veřejnost,“ představuje akci ředitelka veletrhu Jana Nosálová Kálalová.

Mezi vystavovateli se, mimo jiné, představí hotely, eventové agentury, firmy poskytující gastronomické služby, umělecké agentury, poskytovatelé konferenční, ozvučovací a osvětlovací techniky a mnozí další poskytovatelé eventových služeb. A proč by se měly prezentovat společnosti právě na této akci? „Jedná se o B2B setkání odborníků z oblasti marketingu, nové možnosti prezentace v segmentu event, prestižní propagace firmy v konkurenčním prostředí, předávání aktuálních novinek a trendů z oboru a další možnosti,“ dodává Nosálová Kálalová.

Vstupné pro návštěvníky je 75,-Kč, při registraci mají zájemci možnost získat zlevněné vstupné za 50,- Kč. Více informací o veletrhu mohou zájemci získat na www.eventdaybrno.cz.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...