Student Agency rozšiřuje linku na trase Brno–České Budějovice

Brno, 8. dubna 2014 - Největší autobusový dopravce na dálkových linkách v ČR, Student Agency, rozšířil od konce března provoz své autobusové linky Brno – České Budějovice a zpět. Kromě posílení spojů přibyly na trase také dvě nové zastávky.

student agency zluty autobus

„Linku, kterou jsme zavedli teprve loni, posilujeme na základě velkého zájmu našich zákazníků až na osm spojů denně. Zároveň jsme vyslyšeli jejich přání a žluté autobusy zastaví ve Velkém Meziříčí a Humpolci, kde nově nabídneme naše špičkové služby ať už při cestách do Českých Budějovic nebo Brna,“uvedla Ivana Kašická, ředitelka autobusové dopravy Student Agency.  

Autobusová linka z Brna do Českých Budějovic je vedena dvěma směry – polovina spojů jede přes Třebíč, Telč a Jindřichův Hradec, druhá polovina pak přes Pelhřimov a Tábor. Celkově pojedou v každém směru až 4 spoje denně. Dopravce chce v budoucnu dále doplňovat své linky o významná sídla střední a menší velikosti, kde chce zákazníkům také nabídnout špičkové služby dálkové autobusové dopravy.

Ilustrační foto: Student Agency


Související články:

Jaké příslušenství byste měli používat pro svůj vůz

Jako majitel vozidla víte, že je důležité udržovat vozidlo v dobrém stavu. Nejenže díky tomu váš vůz vypadá hezčí, ale také pomáhá udržovat jeho bezproblémový provoz. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je používání autopříslušenství.