Zetoru se daří, hodlá nabrat dalších 40 zaměstnanců

Brno, 15. května 2017 – Brněnský výrobce traktorů aktuálně hledá 40 nových kolegů do výrobní části závodu. Obsazovány jsou dělnické pozice, zejména pak brusiči, obráběči kovů nebo montážní dělníci. Nábor nových zaměstnanců souvisí s plánovaným navyšováním výroby ve druhé polovině roku 2017. Situace na trzích Evropy z pohledu celkových prodejů zemědělské techniky se již více než tři roky nachází v recesi, jednotlivé země zaznamenávají propady v prodejích. Této situaci čelí i Zetor.

Zetor Forterra HD 150 foto 2

„Podle odhadů a plánů na rok 2017 se propady prodejů na trzích Evropy postupně stabilizují do poloviny roku. Druhé pololetí z pohledu požadavků na výrobu bude náročnější vzhledem ke zvyšující se poptávce o traktory ze zemí Asie a Afriky, tedy z trhů, na které značka vstoupila v nedávné době,“ vysvětluje Jana Ragasová, ředitelka Úseku lidských zdrojů a všeobecné správy v ZETOR TRACTORS a.s., a dodává: „Na plánované zvýšení požadavků na výrobu reagujeme navýšením pracovních míst v rámci výrobní části závodu. V této chvíli tak hledáme nové zaměstnance."

Společnost obsazuje 40 pozic, nábor byl zahájen v průběhu dubna. Zájem je zejména o brusiče, obráběče kovů a montážní dělníky. Společně s dělnickými profesemi obsazuje společnost dalších 25 pozic převážně technickohospodářského zaměření, hledají se specialisté obchodu, marketingu, nákupu, konstrukce nebo vývoje a kvality.

Pro společnost nyní pracuje 660 osob a dalších 90 osob jsou zaměstnanci zahraničních poboček v USA, Velké Británii, Francii, Německu, Polsku a Indii.

„Aktuálně připravujeme zábavné odpoledne, během kterého se může veřejnost seznámit blíže se značkou ZETOR, našimi traktory, zjistit více o historii značky a užít si bohatý doprovodný program. Připravený bude na místě i infostánek, kde budeme případným zájemcům představovat volné pozice a zázemí společnosti. Na místě jim rádi odpovíme na všechny jejich otázky,“ zve Jana Ragasová na akci Den se ZETOREM, která proběhne 20. 5. 2017 od 13:00 na adrese Trnkova 111, v Brně-Líšni.


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce
09.12. Vánoční trhy 2022..

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN