Orea Hotel Voroněž otevírá nejmodernější kongresový sál v Brně

Brno, 3. září 2017 - Hotelová síť Orea Hotels & Resorts prochází modernizací. Jedním z nejvýznamnějších počinů letošního roku je kompletní rekonstrukce kongresového sálu v brněnském Orea Hotelu Voroněž, která přinesla Brnu jeden z nejmodernějších sálů v republice. Zrekonstruovaný sál je otevřen od 1. září 2017 a nabízí firmám a návštěvníkům prostory doslova nabité designem a technikou budoucnosti.

prednaska business meeting

Dvouměsíční rekonstrukce probíhala od 1. července do 31. srpna a byla navržena architektonickým ateliérem Ortogonal. „Sál s kapacitou až pro 700 osob prošel celkovou přeměnou a stal se jedním z nejmodernějších v České republice. Z původního sálu zůstaly zachovány pouze obvodové stěny. Zbrusu nový kongresový sál tak bude disponovat novou audio a video technikou, osvětlením, designovým nábytkem i vzduchotechnikou,“ uvedl ředitel Orea Hotels & Resorts Gorjan Lazarov. Rekonstrukce byla pojata velkoryse a jedním z jejích přínosů je i možnost vjezdu pro automobily přímo do sálu, což ještě rozšíří možnosti jeho využití pro nevšední akce či prezentace.

Vedle prostoru samotného bude hrát hlavní roli technika a design. „Na přání klienta lze do posledního detailu nastavit nasvícení sálu, projekce výkonnými projektory může probíhat na více místech současně, samozřejmostí je nejmodernější ozvučení. Sál lze také využívat jako stavebnici, protože ho lze rozdělit až do tří variabilních sekcí,“ podotknul Lazarov a dodal: „Sál slouží jako multifunkční prostor, který je vhodný nejen pro velké mezinárodní konference. Díky své variabilitě ho lze dále využít na různé workshopy, výstavy, ale i významné společenské události, jako jsou plesy, velké firemní večírky a galavečery.“

orea hotel voronez kongresovy sal

Každý rok se v kongresovém sále koná několik významných akcí. Velmi populární je gastronomická akce s názvem „Plody a ryby moří a oceánů“, během které mohou návštěvníci ochutnat speciality z ryb, které nejsou běžně v restauracích k dostání. Dále se zde koná „Brněnský galavečer“, kterého se účastní političtí představitelé Brna a kraje, ale i významní podnikatelé. Nechybí ani soutěž pivovarů PIVEX a soutěž vín Vinum Juvenale.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...