František Šudřich se stal výkonným ředitelem společnosti Impera Styl

Brno, 8. prosince 2021 – Novým výkonným ředitelem brněnské developerské společnosti Impera Styl se stal František Šudřich (32). Ten tak ukončil své více než desetileté působení ve společnosti Trikaya, kde zastával pozici obchodního ředitele a byl zodpovědný za přípravu a prodej všech rezidenčních projektů - Bytové domy Neumanka, Ponavia rezidence a další.

Frantisek Sudrich

Zodpovídal také za rekonstrukce obchodních center - OC Futurum Brno a OC Řepy v Praze. Šudřich bude nadále činný v Asociaci brněnských architektů a stavitelů a pod záštitou Impera Styl vydávat pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb.

Společnost Impera Styl je brněnská developerská společnost s 25letou tradicí. Mezi její největší projekty patří například projekty Kamechy, PREMIUM Sadová s 250 byty a více než 70 rodinnými domy, rezidence Milada, bytový dům Triangl a nově také projekt Rezidence Central Park v těsné blízkosti parku Lužánky. „Na pozici výkonného ředitele budu mít na starosti řízení chodu společnosti i vedení jednotlivých developerských projektů po akviziční, realizační i obchodní stránce. Mým cílem je maximálně využít potenciál připravovaných projektů, optimalizovat procesy tak, aby se kolegům na přípravě nové brněnské výstavby lépe pracovalo. A v neposlední řadě také zlepšit povědomí o značce Impera Styl, která realizuje velmi kvalitní bytové stavby,“ uvádí Šudřich.

Ve společnosti Trikaya Šudřich od roku 2014 pravidelně zpracovával analýzy brněnského trhu s byty v novostavbách - nově je bude publikovat pod hlavičkou Impera Styl.

Stále zůstává výkonným členem správní rady Asociace brněnských architektů a stavitelů (ABRAST), kde se věnuje mimo jiné zlepšování spolupráce stavitelů a města Brna a nastavování férových podmínek v oblasti rezidenční výstavby. Aktivně se účastní jednání pracovních skupin brněnského magistrátu, a to zejména v oblasti rozvoje bydlení v Brně.

František Šudřich vystudoval sociologii a mediální komunikaci na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity. V posledních letech jej nadchla hra na piano a sklizeň meruněk na výrobu vlastní pálenky.


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce
09.12. Vánoční trhy 2022..

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN