Cisco oznámilo záměr vstoupit do brněnské firmy Smartlook

Brno, 21. dubna 2023 – Společnost Cisco oznámila svůj záměr vstoupit do soukromé české společnosti Smartlook se sídlem v Brně. Jde o významný krok, který posílí možnosti platformy Cisco AppDynamics a řešení Full-Stack Observability Digital Experience Monitoring (DEM) pro analýzu digitální zákaznické zkušenosti.

ruce podane

Uživatelé dnes od firem a organizací vyžadují digitální služby, které jsou výkonné a intuitivní a mají přehledné uživatelské prostředí. Schopnost vylepšovat uživatelskou zkušenost pozitivně ovlivňuje spokojenost zákazníka, reputaci značky a tržby.

Společnost Smartlook využívá rozšířený přístup k monitorování reálných uživatelů (Real User Monitoring – RUM) jako zásadní součásti monitorování digitálních zkušeností (DEM). Využívá záznamy relací s analýzou založenou na událostech k analýze digitálního chování koncových uživatelů a poskytuje přehled o interakcích uživatelů v produkčních aplikačních prostředích. To umožňuje organizacím efektivně řešit obtížně opakovatelné anomálie digitálního chování a analyzovat trendy interakcí uživatelů napříč platformami webových a mobilních aplikací.

Tým společnosti Smartlook přináší rozsáhlé odborné znalosti v oblasti návrhů a vývoje platforem uživatelského zážitku (UX) pro webové a mobilní rozhraní, které pomohou posílit možnosti Cisco AppDynamics a nové platformy Cisco FSO (která bude dostupná od června 2023), aby vyhovovaly rostoucím požadavkům zákazníků.

Uzavření akvizice se očekává ve čtvrtém kvartálu fiskálního roku 2023 (tj. v období květen až červenec 2023).


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...