Anytime carsharing přijíždí do Brna s 50 sdílenými vozy

Brno, 31. května 2023 – Anytime carsharing aktuálně rozšiřuje své působení a přichází s 50 sdílenými vozy Toyota do Brna. Brňané tak získávají novou možnost využívat sdílené hybridní Toyoty Anytime kdykoliv je potřebují. Bez nákladů na jejich vlastnictví a údržbu, platí pouze za čas, kdy auto používají. Jezdit s Anytime je samozřejmě možné po celé republice, ale vracet je nyní lze aktuálně na území Prahy, Kladna a nejnověji také v Brně.

Aplikace Anytime carsharing

„V Praze jsme již realizovali téměř 2 miliony pronájmů a lze tedy jistě říci, že jsme zavedená a oblíbená služba, ideální pro město. Proto jsme se rozhodli nabídnout tuto oblíbenou službu také v Brně, druhém největším městě v republice,“ říká Milan Beutl, ředitel Anytime carsharing a dodává: „Naši uživatelé si pochvalují zejména že nemusí pořizovat drahé auto a starat se o jeho neméně náročný provoz. Nemusí platit za nákup pohonných hmot, povinné ručení a havarijní pojištění, servis či výměnu pneumatik.“

K pronájmu pak stačí jednoduchá a intuitivní aplikace v mobilu, přes kterou funguje vše včetně prvního přihlášení a registrace. Vyfotíte řidičský průkaz, občanku a během pár minut už můžete nasednout do auta a jet. Nikde není třeba si ani vyzvedávat klíče od auta, protože i pro odemčení a nastartování auta stačí pouze tato aplikace.

Anytime carsharing je přední hráč na poli služeb sdílených vozů. Aktuálně disponuje 750 hybridními vozy Toyota Yaris, C-HR, Corolla Hatchback a Combi. Vše s automatickou převodovkou a parkovací kamerou pro bezpečné a pohodlné parkování.

Foto: archiv Anytime carsharing


Související články:

Veletrhy, konference a semináře

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF