Projekční kancelář PRIS navrhne lávku přes Jedovnickou pro pěší i cyklisty

Brno, 1. prosince 2023 - Brněnští radní vybrali zhotovitele projektové dokumentace k akci Lávka pro pěší a cyklisty přes ulici Jedovnická. Vypracuje ji Projekční kancelář PRIS, která předložila nejvýhodnější nabídkovou cenu 870 500 korun bez DPH. Nová lávka zvýší bezpečnost chodců i cyklistů, kteří musejí křížit tuto dopravně vytíženou ulici.

projektant plan

„Vybrali jsme společnost, která vypracuje projektovou dokumentaci lávky pro pěší a cyklisty přes Jedovnickou. Dokumentaci pak využijeme pro společné povolení. Celkem se o tuto veřejnou zakázku ucházelo sedm zájemců a jako cenově nejvýhodnější se ukázala nabídka Projekční kanceláře PRIS,“ uvedla primátorka města Brna Markéta Vaňková.

Tato společnost přišla s nabídkovou cenou 870 500 korun bez DPH za projektovou dokumentaci a 750 korun bez DPH za hodinu výkonu autorského dozoru. Radní schválili také podobu smlouvy o projektové přípravě, kterou by v následujících týdnech mohlo město a vybraný zhotovitel uzavřít.

Zdroj: TIS MMB, foto: Ingimage


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...