Napsat e-mail Tisk

Natural Wine Fest 2022 BRNO

Akce Upravit akci

Název akce:
Natural Wine Fest 2022 BRNO
Datum konání:
30.04.2022
Místo konání:
Brno, Tržnice Brno

Popis akce

SOBOTA 30. DUBNA 2022 V 12:00 AŽ 19:00
Natural Wine Fest 2022 BRNO
Tržnice Brno

Druhý ročník největšího moravského festivalu naturálních vín se blíží!

Naturální víno přímo od vinařů, přátelé všude okolo, hudba z vinylů jako za starých časů a dobré jídlo k tomu. Takhle bychom popsali první ročník, který nás nabil takovou pozitivní energií, že musíme hned navázat dalším!

V centru Brna zůstaneme, pouze se z vnitrobloku Vlněny přesuneme do krytého prostoru brněnské Tržnice na Zelném trhu, což nám trochu pojistí jarní nevyzpytatelné počasí. Střešní terasa každopádně bude! Koncept se nemění, v rámci vstupenky na Vás čeká neomezená degustace přes čtyř desítek evropských vinařů (samozřejmě s převahou těch našich), které spojuje poctivý přístup k tomuto řemeslu. Proč při výrobě vína, tak prostě krásného nápoje, používat chemická aditiva, když to jde udělat (mnohem lépe) právě bez nich? Pokud s tímto postojem souhlasíte, tak si tady určitě přijdete na své.

Takže si to pojďme shrnout: 1 vstupenka = neomezená degustace až 400 vzorků naturálních vín (ale i ciderů a jiných fermentovaných tekutin jako třeba parádní Euforia), mezi kterými se určitě objeví řada podpultovek, na které člověk jen tak nenarazí. V předprodeji, který potrvá do konce prosince 2021, vstupenku na portálu Smsticket zakoupíte za 590 Kč, od ledna 2022 poté za 790 Kč.

VSTUPENKY: https://www.smsticket.cz/vstupenky/27155-natural-wine-fest-2022

Neváhejte sledovat tuto událost a náš Instagram, kde budeme průběžně zveřejňovat organizační informace a jména potvrzených vinařů!
Těšíme se na Vás,
NWF tým
Organizátor:
Natural Wine Shop
WWW stránka:
https://www.naturalwineshop.cz

Kontaktní telefon:
+420 605 771 739
Kontaktní e-mail:
info@naturalwineshop.cz