Napsat e-mail Tisk

Veřejná ochutnávka vín z GRAND PRIX VINEX 2022

Akce Upravit akci

Název akce:
Veřejná ochutnávka vín z GRAND PRIX VINEX 2022
Datum konání:
21.05.2022 - 22.05.2022
Místo konání:
Brno, Výstaviště, pavilon Z

Popis akce

O víkendu 21.-22. 5. 2022 můžete ochutnat to nejlepší z letošního ročníku mezinárodní soutěže GRAND PRIX VINEX

Po dvouleté vynucené pauze mají všichni milovníci vína důvod k oslavě - opět dostanou příležitost ochutnat vzorky, které posuzovaly komise zkušených domácích i zahraničních degustátorů v rámci odborné části soutěže. Porovnat si hodnocení odborníků s vaším vlastním posudkem můžete ve dnech 21.-22. května v Brně na výstavišti.

Přehlídku toho nejlepšího z 29. ročníku mezinárodní soutěže GRAND PRIX VINEX pro vás připravujeme opět na brněnském výstavišti, tentokrát však na galerii pavilonu Z. Ochutnat tu budete moci rekordní počet vín, z nichž všechna si vysloužila medailové ohodnocení od našich a zahraničních degustátorů. Letošní ročník tedy potvrdil vysokou kvalitu vín, a to hlavně těch našich domácích. Všimli jste si už, že kromě tří národních vítězů získali všechny hlavní ceny naši vinaři? Rekordní byl také počet udělených velkých zlatých medailí, a to 46. Pro degustaci si tedy rezervujte rovnou oba dny – ani tak ale nejspíš nestihnete ochutnat všech 653 vzorků!

Zaujme vás letošní vítěz – šampion, jehož starší sourozenec vyhrál před dvěma lety? Chcete vědět, jak chutná nejlepší maďarské, slovenské či rakouské víno? Nebo byste rádi zjistili, jaké parametry má víno, které si vysloužilo 97 bodů ze 100? To vše můžete zjistit na ochutnávce GRAND PRIX VINEX 2022, na kterou vás zve organizátor - Národní vinařské centrum spolu s Veletrhy Brno a Svazem vinařů ČR.

Více o akci na webu soutěže. Jak vypadala akce v roce 2018 se můžete podívat v krátkém videu tamtéž.

Neváhejte využít slevy na vstupné nákupem na webu a nechte se okouzlit i krásou drahých kamenů na doprovodné akci – prodejní výstavě Minerály Brno.
Organizátor:
Národní vinařské centrum
WWW stránka:
www.grand-prix-vinex.cz

Kontaktní telefon:
519 352 072
Kontaktní e-mail:
narodni@vinarskecentrum.cz