Napsat e-mail Tisk

Místo dresu oblek - Brněnští sportovci se potkají na jednom parketu. SPORTPLES Brno už popáté

Akce Upravit akci

Místo dresu oblek - Brněnští sportovci se potkají na jednom parketu. SPORTPLES Brno už popáté
Název akce:
Místo dresu oblek - Brněnští sportovci se potkají na jednom parketu. SPORTPLES Brno už popáté
Datum konání:
09.03.2024 - 09.03.2024
Místo konání:
Kounicova 22, Brno 602 00

Popis akce

V Brně se bude konat pátý ročník akce SPORTPLES, na které se setkají sportovní kluby i nadšenci, aby společně oslaví vrchol sportovní i plesové sezóny.
Kdy? - 9. března 2023 od 20.00
Kde? - Sokol Brno I, KC Babylon, Kounicova 686/22, 602 00 Brno-střed
VSTUPENKY - Od 650 Kč www.sportplesbrno.cz

Místo dresu oblek
Návštěvníci se mohou těšit na bohatý program plný sportovní i tanečních vystoupení, hlavním cílem SPORTPLESu je především umožnit setkání všech brněnských sportovních nadšenců. Na společném hřišti se setkají profesionální hráči, fanoušci i hobíci. „Nápad vznikl, když jsme společně s dalšími hráči v lakrosovém týmu chtěli udělat klasický klubový ples. Řekli jsme si, že by bylo fajn spojit všechny sportovní kluby v Brně a udělat z toho velký sportovní ples. A tak vznikl SPORTPLES Brno,“ popisuje začátky Zuzana Kremláčková, zakladatelka akce a majitelka fitness studia GYM&Joy.

Program SPORTPLES Brno 2024
- Kapela Eremy
- DJ Schafff
- Sportbola
- Sportovní a taneční vystoupení
- Půlnoční překvapení

První SPORTPLES se uskutečnil již v roce 2016 a oslovil stovky brněnských sportovců, celých týmů i klubů. Nyní se vrací po několikaleté odmlce. „Jsem ráda, že můžeme jeho tradici zase obnovit a uspořádat pátý ročník. Pro spoustu návštěvníků to býval vrchol sezóny. Těším se, že znovu vytvoříme akci, na které si můžou užít nóbl večer i ti, kteří většinu roku tráví spíš v dresu než v obleku,“ dodává Kremláčková.

Síly spojili Česká unie sportu, Sokol Brno I a Orel Letos poprvé se do organizace akce zapojili i Česká unie sportu, Sokol Brno I a Orel. „Spojujeme síly, abychom vytvořili nezapomenutelnou událost, která přinese radost a podporu pro naše členy a příznivce,“ komentuje Vojtěch Bártek předseda Jihomoravské krajské organizace ČUS. „Navíc je to příležitost, kde se potkat mimo sportovní akce,“ doplňuje Martin Vlk, Starosta Sokol Brno I.

Webové stránky: www.sportplesbrno.cz
Facebook: www.facebook.com/sportplesbrno
Instagram: @sportplesbrno
Organizátor:
Česká unie sportu, Sokol Brno I a Orel
WWW stránka:
https://www.sportplesbrno.cz/

Kontakt:
Zuzana Kremláčková (dříve Soukupová)
Kontaktní telefon:
+420 774 538 513
Kontaktní e-mail:
info@sportplesbrno.cz