Napsat e-mail Tisk

Silva Regina 2024

Akce Upravit akci

Název akce:
Silva Regina 2024
Datum konání:
07.04.2024 - 11.04.2024
Místo konání:
Brno, Brněnské výstaviště

Popis akce

Silva Regina
7.–11. 4. 2024

Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh

SILVA REGINA patří mezi stěžejní středoevropské lesnické a myslivecké veletrhy. Poslední ročník veletrhu se konal v roce 2022 s veletrhem BIOMASA a setkal se s velkým zájmem návštěvníků i spokojeností vystavovatelů. V lesnické části veletrhu najdou návštěvníci vše pro hospodaření v lese, případně pro údržbu porostů ve městech, budou probíhat i praktické ukázky použití strojů. Myslivecká část veletrhu se zaměří na prodej potřeb pro myslivost a pobyt v přírodě. V provozu bude pódium s lesnickým i mysliveckým programem, počítá se s vystoupeními trubačů, kynologů a sokolníků, návštěvou známých osobností z řad myslivců. Lesnická část doprovodného programu se zaměří na edukaci vlastníků lesů, starostů a odborných lesních hospodářů.

V roce 2024 se SILVA REGINA bude konat souběžně s veletrhy TECHAGRO a BIOMASA. Komplex brněnských zemědělských a lesnických veletrhů konaný v sudých letech patří největší tuzemské akce svého druhu. V rámci zvýšení komfortu vystavovatelů i návštěvníků bude v ročníku 2024 umožněno parkování přímo v areálu výstaviště.

Základní vstupné
online na místě
170 Kč 250 Kč
Organizátor:
Veletrhy Brno
WWW stránka:
www.bvv.cz/silva-regina

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...