Napsat e-mail Tisk

BIOMASA 2024

Akce Upravit akci

Název akce:
BIOMASA 2024
Datum konání:
07.04.2024 - 11.04.2024
Místo konání:
Brno, Brněnské výstaviště

Popis akce

BIOMASA
7.–11. 4. 2024

Veletrh obnovitelných zdrojů energie v zemědělství a lesnictví

Veletrh BIOMASA představuje technologie pro energetické využití lesní a zemědělské biomasy. Je součástí komplexu brněnských zemědělských a lesnických veletrhů, které patří mezi nejdůležitější tuzemské akce v tomto oboru. Veletrh BIOMASA pomáhá prosazovat technologie, které se stávají stále důležitějšími v boji s globální změnou klimatu a přechodem na obnovitelné zdroje energií.

Návštěvníci získají přehled o nejlepších možnostech zpracování a využití palivového dřeva, štěpky nebo pelet, o kompostování a vybavení a bioplynových stanic. Doprovodný program se bude zabývat využíváním energie dřevní hmoty a kompostováním, proběhnou ukázky zpracování lesní biomasy.

Souběžně s veletrhem BIOMASA probíhá Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh SILVA REGINA a Mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO. V rámci zvýšení komfortu vystavovatelů i návštěvníků bude v ročníku 2024 umožněno parkování přímo v areálu výstaviště.

Základní vstupné
online na místě
170 Kč 250 Kč
Organizátor:
Veletrhy Brno
WWW stránka:
www.bvv.cz/biomasa

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...