Napsat e-mail Tisk

Natural Wine Fest 2024 BRNO

Akce Upravit akci

Název akce:
Natural Wine Fest 2024 BRNO
Datum konání:
27.04.2024
Místo konání:
Brno, Augustiniánské opatství Staré Brno

Popis akce

Ani v roce 2024 Vás Natural Wine Fest nemine!

Blíží se čtvrtý ročník největšího moravského festivalu přírodních vín. Opět se můžete těšit na více než sedm desítek výjimečných vinařských osobností s bohatou zahraniční účastí.

Po dvou úspěšných ročnících v brněnské Tržnici se přesouváme do atmosférou oplývajících prostorů Opatství Staré Brno na Mendlově náměstí, které je úzce spjato s historií moravské metropole.

V kalendáři si vyznačte poslední dubnovou sobotu a připravte se na intenzivní vinnou jízdu - ochutnávku až 400 vzorků všeho druhu.

VSTUPENKY
1. vlna v prodeji od 1.12. do 31.12. za 850 Kč
2. vlna v prodeji od 1.1. do 26.4. za 1050 Kč
3. vlna v prodeji na místě (pouze limitované množství) za 1250 Kč

Sklenice budou k dostání na místě za vratnou zálohu 400 Kč. Jde o ručně foukané sklo z české sklárny Květná 1794, která je každoročně partnerem našeho festivalu. Hosté si můžou přinést i vlastní sklenici k degustaci vín.

Aktuality a organizační informace můžete sledovat na našem Instagramu nebo zde v události. Průběžně budeme zveřejňovat jména potvrzených vinařství, která se oproti minulým ročníkům zase trochu obmění, a tak bude rozhodně co objevovat.

Těšíme se na viděnou koncem dubna!
NWF tým

Stránky festivalu: www.naturalwinefest.cz
Za podpory: www.naturalwineshop.cz

Akce se uskutečňuje pod záštitou primátorky statutárního města Brna JUDr. Markéty Vaňkové a za finanční podpory statutárního města Brna.
Organizátor:
Natural Wine Shop
WWW stránka:
www.naturalwinefest.cz

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...