Vedra nahrávají zlodějům, lidé nechávají otevřená okna

Brno, 13. srpna 2015 - Tropická vedra staví Čechy do nové situace. Podle lékařů a psychologů se musejí potýkat s často extrémní zátěží organismu, zvýšenou agresivitou, ale v neposlední řadě také pro trochu průvanu rezignují na zabezpečení svých domů a bytů.

   

V horku rupají nervy: Útok papírovou krabicí i ledovým čajem

Brno, 11. srpna 2015 – Tropické teploty atakují rekordy a nesnesitelné vedro se evidentně podepisuje i na psychice lidí. Schválně – koho by normálně napadlo zaútočit na policistu papírovou krabicí či na ochranku obchodu lahví ledového čaje?

   

Sex za bílého dne na přehradě přišel mladý pár opravdu draho

Brno, 27. července 2015 - Tisíc korun pokuty pro každého. A k tomu z ostudy kabát. Právě tak dopadla dvojice milenců, která se rozhodla zpříjemnit si sobotní odpoledne žhavými hrátkami. Bohužel si k tomu zvolila nevhodné místo na veřejnosti – sexu se oddávali přímo na pláži u Brněnské přehrady.

   

Za pár týdnů na svobodě stihl 12 vloupaček, ukradl i kaktusy či polštář

Brno, 23. července 2015 – Letos v květnu ho propustili z vězení, kde si odpykával trest za krádeže, ale evidentně se v něm nenapravil. Šestatřicetiletý muž vydržel na svobodě sekat latinu jen čtrnáct dní, pak začal opět „úřadovat“. Než skončil v rukou policistů, stihl vykrást dvanáct objektů.

   

Policejní toxi-tým zlikvidoval dvě brněnské varny pervitinu

Brno, 25. června 2015 - Další dvě laboratoře na výrobu pervitinu zlikvidovali v uplynulých dnech kriminalisté z brněnského toxi-týmu. První z nich se nacházela v Židenicích, kde drogu vařil sedmačtyřicetiletý muž v bytě svého bratra.

   

Při výprodejích se krade více než před Vánoci. Hlavně móda a kosmetika

Brno, 27. ledna 2015 - Málo prodavačů, zboží vystavené mimo bezpečnostní rámy, nedostatečné technologické zabezpečení či nízká přehlednost obchodních jednotek. To jsou nejčastější prohřešky obchodníků z předvánoční doby, kterých využívají zloději i v  době probíhajících výprodejů. Jen s tím rozdílem, že jsou ještě lépe organizovaní a spoléhají na menší ostražitost zákazníků i obsluhy obchodů.

   

Polonahý muž polehával na železniční trati. Na policisty vytáhl kříž

Brno, 19. ledna 2015 - Kuriózní případ řešili kolem nedělního poledne brněnští strážníci. Na železniční trať u ulice Špitálka si totiž do kolejiště opakovaně lehal polonahý muž a pozoroval projíždějící vlaky.

   

Strana 1 z 98

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...