V brněnské tramvaji se porvali dva muži

Brno, 28. srpna 2012 (MEDIAFAX) - Policisté a záchranáři museli v úterý odpoledne vyjíždět k tramvaji na Malinovské náměstí v Brně, kde se porvali dva muži. Uvedla to mluvčí jihomoravských záchranářů Barbora Zuchová. Jeden z mužů utrpěl podle Zuchové zranění, se kterým ho sanitka odvezla do nemocnice. "Muž naštěstí vyvázl jen s lehčím poraněním a odvezli jsme ho na chirurgii," doplnila Zuchová.

tramvaj-krystof-turek

Případem se zabývá i policie. Podle policejního mluvčího Bohumila Maláška vyprovokoval rvačku sedmatřicetiletý muž, který začal nadávat o sedm let mladšímu muži. "Ten si urážky nenechal líbit a strhla se rvačka. Starší z mužů nakonec skončil v nemocnici na ošetření," doplnil Malášek.

Původně se hovořilo o tom, že ve rvačce sehrál roli nůž. Jak se agentuře Mediafax podařilo zjistit, jeden z mužů u sebe nůž skutečně měl, zbraň ale nijak nepoužil.

Lenka Horáková, Irena Frolová, ilustrační foto: Kryštof Turek

Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...