Mladík napadl v Brně řidiče autobusu, cestující mu zabránili v útěku

Brno, 5. září 2012 (MEDIAFAX) - Na záchytné stanici skončil ve středu ráno opilý dvaadvacetiletý mladík, který v Brně napadl řidiče autobusu. Udeřil ho pěstí do obličeje, sdělil Jakub Ghanem z brněnské městské policie.

autobus-jedouci-krystof-turek

Incident se stal po třetí hodině ranní v autobusu linky číslo 91. "Zaměstnanec dopravního podniku napomenul pasažéra, aby ve vozidle nejedl. Když jej chtěl v ulici Poříčí vysadit, mladík se měl otočit a udeřit ho pěstí pod oko," uvedl Ghanem.

Ostatní cestující zastoupili útočníkovi cestu a vyčkali do příjezdu policie. "Strážníci mladíka zpacifikovali a nasadili mu pouta. Řidič odmítl ošetření a pokračoval v jízdě," řekl.

Kvůli neustávající agresivitě doprovodili policisté zdravotníky při převozu opilého muže na záchytnou stanici.

Lenka Horáková, ilustrační foto: Kryštof Turek

Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...