Podnapilé kapsářky okradly muže o peněženku i mobilní telefon

Brno, 8. ledna 2013 - V rukou policistů z Oddělení hlídkové služby skončily v těchto dnech dvě ženy z Brna ve věku 42 a 45 let podezřelé z kapesní krádeže. V úterý to uvedla policejní mluvčí Andrea Straková. 

Zatykani-zeny-detail-KT

"Hlídka prováděla preventivní činnost v podchodu pod vlakovým nádražím a zaregistrovala dvojici pohybující se v blízkosti muže. Náhle policisté spatřili, jak jedna z žen vytáhla peněženku z tašky, kterou měl muž přes rameno a pohotově ji předala druhé. Hlídka ihned trojici zastavila a vyzvala k prokázání totožnosti," uvedla Straková.

Ženy následně musely také vyprázdnit obsah svých kapes a vyšlo najevo, že čtyřiapadesátiletého muže okradly nejen o peněženku ale i o mobilní telefon. Obě zlodějky byly pod vlivem alkoholu. Své jednání následně musely již vysvětlovat kriminalistům na služebně. Za přečin krádež jim nyní může hrozit až dvouleté vězení.

Ilustrační foto: Kryštof Turek


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...