Mig 21 láká Brňany na Špilberk

Brno, 7. června 2016 - Možnost odstartovat léto s žádanými českými interprety mají Brňané 16. června od 20 hodin na Špilberku. Ojedinělé prostředí hradu hodlají členové skupiny Mig 21 využít naplno a slibují nezapomenutelnou podívanou. „Mig 21 je skupinou historického šarmu – s dobýváním hradů totiž máme své zkušenosti. Slibujeme, že na Špilberk zaútočíme písní a tancem, láskou a pochopením. Těšte se na nás, jako my se těšíme na vás,“ vzkázal návštěvníkům Tomáš Polák, který ve skupině působí jako kytarista a skladatel. Fanoušci se mohou těšit na kompletní sestavu Migů, na frontmana skupiny Jiřího Macháčka, Pavla Hrdličku, Adama Stivína i Honzu Hladíka. Ten se v novém songu Jedině láska představí v netradiční roli, kdy místo na bicí bude hrát na kytaru.

Migům bude na koncertě sekundovat Bára Poláková, která v Brně vystoupí v roli zpěvačky úplně poprvé. Kromě popularity v rádiích se jí letos v dubnu dostalo ocenění od hudebních kritiků – odnesla si sošku Anděl za objev roku a její song s názvem Nafrněná si vysloužil cenu za píseň roku. Návštěvníci uslyší písně z jejího prvního autorského alba, charakteristického především notnou dávkou ironie a životního nadhledu.

Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji za základní cenu 490 Kč online na smsticket.cz, goout.cz nebo na ticketportal.cz. K osobnímu odběru jsou k dispozici v Indies nebo v Café Eleven. K zakoupení jsou rovněž VIP vstupenky za 890 Kč opravňující ke vstupu do speciálního sektoru přímo pod pódiem a ke vstupu do VIP baru.

Podobné hudební akce na Špilberku pod širým nebem plánují promotéři z Flédy i na příští rok, jména kapel jsou ale prozatím tajná. Letošní koncert v prostorách brněnského hradu je druhým počinem v režii klubu Fléda. Loni na Špilberku oslavili Monkey Business patnácté výročí existence kapely, a to s podporou skupiny Ohm Square.


Kulturní akce v Brně

<<  Prosinec 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejbližší akce

Žádné události