Divadlo Bolka Polívky uvede Re:kabaret Re:start v online premiéře

divadlo bolka polivky klaunBrno, 10. prosince 2020 - Pestrá směs skečů, stand-upů, pantomimy a improvizace známá jako Re:kabaret patří k oblíbeným stálicím v programu Divadla Bolka Polívky. Letošní vydání komediálního občasníku míří pod názvem Re:kabaret Re:start k online premiéře 17. prosince od 19 hodin. Speciálním hostem večera bude herečka Anna Polívková.

Diváci si budou moci užít humor i kabaretní atmosféru z pohodlí svých domovů prostřednictvím Televize Naživo, Facebooku a YouTube Divadla Bolka Polívky a divadlo podpořit dobrovolnou vstupenkou zakoupenou v předprodejní síti Go Out. S denním předstihem, tedy 16. prosince, si budou Re:kabaret moci užít v exkluzivní předpremiéře obchodní partneři i zaměstnanci firmy Etnetera Group, kteří současně svojí virtuální návštěvou podpoří umělce Divadla Bolka Polívky.

Rekvalifikace, resuscitace, předsevzetí či zpátky na stromy. To jsou některá z témat skečů letošního vydání Re:kabaretu Divadla Bolka Polívky, který tentokrát nese podtitul Re:start. Dramaturgicky a režijně ho opět připravují Hana Mikolášková a Matěj Randár, kteří se podíleli již na prvním vydání s názvem Re:kabaret Re:vue. „Hrát o životních změnách je nabíledni. Situace kolem pandemie přímo vybízí k narušení rutiny a vykročení novým směrem,“ řekl za dramaturgicko-režijní tandem Matěj Randár.

„Re:kabaret Re:start budeme 17. prosince, v den plánované premiéry, vysílat přes TV Naživo a náš divadelní Facebook a YouTube. Online verze bude mít šedesát minut. Pevně ale věříme, že k ´plnotučné´ devadesátiminutové podobě představení budeme moci diváky pozvat do divadla nejpozději příští rok, kdy Re:start plánujeme uvést ke Dnu klaunů 1. dubna. Na tento dubnový termín si už nyní mohou diváci kupovat vstupenky,“ uvedl ředitel Divadla Bolka Polívky Ondřej Chalupský.

Na prosincové online představení bude možné zakoupit dobrovolnou vstupenku prostřednictvím sítě GoOut. Diváci, kteří budou chtít divadlo podpořit tímto způsobem, obdrží po vysílání jedinečný dárkový poukaz v hodnotě 200 Kč a odkaz na zhlédnutí záznamu představení do 31. 1. 2021.

Re:kabaret Re:start se stane také netradičním vánočním dárkem pro obchodní klienty a zaměstnance firmy Etnetera Group, která je zkušeným partnerem v oblasti digitalizace prostřednictvím zakázkového vývoje softwarových, webových a mobilních řešení. Svou virtuální návštěvou podpoří divadelní umělce a 16. prosince zhlédnou streamované představení Re:kabaretu.

„Mimořádná doba vyžaduje jiný přístup k vánočním oslavám, než obvykle. Chceme zprostředkovat radost, humor i naši lidskou empatii a zájem těm, kterým může pomoci překonat tohle těžké období. A našim klientům i zaměstnancům od srdce poděkovat za zvládnutí roku na homeoffice,“ říká Václav Peterka, CEO společnosti Etnetera Motion.


Související články:

Kulturní akce v Brně

<<  Listopad 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  4  5  6  7
  8  910111214
15161718192021
222324262728
2930     
Nejbližší akce

Žádné události