Vaňkovka ožívá akcemi, nebude chybět Mareš, Elbel ani tradiční festival

Brno, 24. srpna 2021 – Brno letos v létě opět doslova žije kulturou. Galerie Vaňkovka, která patří mezi nejnavštěvovanější brněnská obchodní centra, nezůstává pozadu a na začátek nového školního roku připravuje čtyři dny plné vystoupení, gastronomických zážitků či soutěží. Ve dnech 1. a 2. září se uskuteční Vaňkovka Fest, zábava pak vyvrcholí 3. a 4. září akcí Vaňkovka Live. Návštěvníci se mohou těšit na Leoše Mareše, Adélu Elbel či Kapitána Dema.

galerie vankovka festival

Doslova zlatým hřebem prvního dne akce bude Kapitán Demo, kterého na akci přiveze jeho limuzína. Předskokanem mu bude kapela Golden Delicious, afterparty se chopí DJ Groovyluvah. Druhého září bude hvězdou večera funkové uskupení TOP DREAM COMPANY, které uvede a posléze i vystřídá DJ Michael V.

V pátek 3. září zájemce do prostorů u Galerie Vaňkovka naláká přehlídka hudebních mágů DJ’s Warm-up či rapper Smack One. Sobotního programu se ujme Leoš Mareš a jeho DJ show, stand-up komička Adéla Elbel a DJ Friky.

Celé dva dny bude na místě probíhat bohatý doprovodný program. Pro soutěživé návštěvníky bude připravena řada příležitostí k poměřování štěstí i sil. Kuriózním zážitkem bude jistě například páteční Dance Battle o ceny či soutěž Královská střižba na Vaňkovce, tedy utkání ve hře kámen, nůžky, papír, kdy nejlepší hráč získá atraktivní finanční odměnu.

„Akce by zároveň měla být symbolickým dárkem k šestnáctým narozeninám Galerie Vaňkovka. Loňská oslava patnáctiletého jubilea byla s ohledem na vládní nařízení proti koronaviru bohužel zrušena,“ objasňuje Jan Pazour ze společnosti ECE Projektmanagement, která nákupní centrum provozuje. Vstupné bude po celé čtyři dny zdarma.

Putovní pódium, letní kino i jóga na střeše
Vaňkovka Fest se letos v prostorách u nákupního centra koná v menším rozsahu než obvykle, první a druhý zářijový den navazuje na putování pódia #vankovkafest, které mohli Brňané potkat spolu s rozmanitými interprety na Jakubském, Římském či Moravském náměstí v průběhu celých prázdnin.

Vaňkovka Live je vyvrcholením letní sezóny, jež byla právě i v Galerii Vaňkovka po koronavirové odmlce nabitá. Kromě znovuotevření obchodů a restaurací nechybělo každou srpnovou středu promítání v letním kině, čtvrtky poté patřily zdravému životnímu stylu a jógovým a tanečním lekcím na střeše nákupního centra.


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Kulturní akce v Brně

<<  Listopad 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
141516171820
212223252627
282930    
Nejbližší akce

Žádné události