Astrovíkend v Lužánkách

Tradiční zážitkové setkání za účasti známých osobností ve svém oboru, s pestrým programem 22. a 23. října 2022. Těšit se můžete na poradny alternativní medicíny, výklady karet a snů, měření aury, feng-shui, automatickou kresbu, čtení z ruky a mnoho dalšího. Součástí festivalu jsou meditace, workshopy, očistné rituály a zajímavé přednášky. Prezentace rukodělné dovednosti – hand made.

Astrovíkend - Renzo Wayra


Je určen všem, koho zajímají novinky v oblasti osobního rozvoje a alternativních směrů, ale také tradiční pohled do světa esoteriky, prastarých nauk a nevysvětlených záhad.

Seznámíte se s možnostmi, jak zlepšit své zdraví, jak si nasměrovat životní cestu nebo třeba změnit svůj pohled na svět. Zakladatel skupiny www. EPRV777.cz Jaroslav Drábek pohovoří na téma Paranormální jevy a jejich komplexní řešení. Odvádění zbloudilých duší.

Filipínské duchovní léčení s požehnáním pro návštěvníky připravila reverendka Estela Palaris Orbito.

Renzo Waira /vítr/- peruánský šaman - povede tradiční očistný rituál v duchu andského léčitelství.

Vědma Helen Stanku prozradí, co můžeme očekávat v roce 2023. S Knihovnou palmových listů v Indii se spojíme prostřednictvím skype.

Připravena je i očista pomocí šamanských bubnů. Zabubnovat si může celá rodina!

Na festivalu je možnost zakoupení minerálů, řemeslných výrobků, dekorací, obrazů, ale také šperků, svíček a tradičních esoterických předmětů nebo léčivých bylinek. Jsou připraveny i dílničky pro děti.

Vstupné na festival 70 Kč. Vstupné na jednotlivé přednášky dle programu.

Vstupenky na festival i na přednášky lze zakoupit na www.astrovikend.cz, kde pro vás připravujeme i program nebo v předprodeji TIC Brno.

Kontaktujte nás kdykoliv na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Akce je vhodná i pro děti a všechny věkové skupiny. Najdete u nás poučení i zábavu. Co zážitkový festival nabídne? ALTERNATIVNÍ MEDICÍNA, ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL, ESOTERIKA, OSOBNÍ ROZVOJ, * HAND-MADE.

https://www.facebook.com/astrovikend a instagram@astrovikend _ ezo_festival Lužánky – středisko volného času Brno, Lidická 50


5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...