Soutěž o 2 vstupenky na představení Jak se vám líbí (31. 7. 2024)

Zapojte se do soutěže o lístky na představení v rámci Letních shakespearovských slavností Brno 2024. Stačí odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování o dvě vstupenky na:

Jak se vám líbí

Kdy: středa 31. 7. 2024, 20:30

Kde: nádvoří hradu Špilberk v Brně

Hrají: Lucie Štěpánková, Václav Matějovský, Markéta Děrgelová, Roman Zach, Pavla Tomicová, Jaromír Nosek, Václav Rašilov, Tomáš Jeřábek, Lenka Vavro Zahradnická, Jakub Žáček a další

Ve jménu lásky se v této Shakespearově komedii dějí opravdu nečekané věci, postavy si různě a často mění identitu, kdekdo by si spletl děvče s chlapcem, mnozí, trápeni náhlými záchvaty vášně, se ztrácejí a zase nacházejí v lese, v němž na stromech podezřele přibývá milostné poezie. Bratři zjišťují, že nepřekonatelné rozpory, které je ženou až na okraj nenávisti, je možné ve skutečnosti řízením osudu překlenout, ženy si zase celkem nečekaně koupí ovčín. Les je tu zázračným místem, v němž se lze snadno ztratit, ale i náhle najít. Každý v něm může nalézt odpověď na svoje trápení či melancholii. Ta odpověď je jednoduchá, obvykle se nazývá láska. A proto, jak praví Rosalinda: prosím vás Ve jménu lásky, aby se vám tahle hra líbila tak, jak se vám líbí.

Zapojte se do soutěže o lístky na toto jedinečné představení!

Soutěž probíhá od 24.06.2024 do 22.07.2024

Roli šaška Prubíře hraje:
a) Roman Zach
b) Jaromír Nosek
c) Markéta Děrgelová

Nápovědu naleznete například zde.

Do slosování budou zařazeny všechny správné odpovědi, které přijdou emailem do 23:59 v pondělí 22. 7. 2024. Z jedné emailové adresy a zároveň jedné IP adresy smí přijít pouze jedna odpověď, ostatní nebudou do slosování zařazeny.

Vítězové budou kontaktováni po skončení hlasování s instrukcemi na uvedenou emailovou adresu. Zkontrolujte si proto prosím své emailové schránky.


Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...