Brněnské florbalové derby dopadlo vítězně pro Dračice

Brno, 11. října 2021 – Šlágrem 6. kola Extraligy žen bylo bezpochyby brněnské derby. Oba celky se v úvodu sezony výsledkově trápily, Židenice nasbíraly pouze 3 body za výhru s Jičínem a Bulldogs Brno se krčí na posledním místě tabulky s nulou na kontě.
Přesto se očekával zajímavý a napínavý duel. Vyrovnaný zápas nakonec dotáhly do vítězného konce Dračice, které gólově odskočily v druhé třetině a náskok už nepustily.

Public relations

  • FIFA 22 přichází. Co můžete očekávat?

    FIFA 22 přichází. Co můžete očekávat?

    Okamžik, na který všichni fanoušci počítačových her s fotbalovou tematikou čekají, se rychle blíží. Brzy vychází nová FIFA a odpočítávání vstupuje do rozhodující fáze. Co můžete v novém vydání očekávat? Kdo dostal nejlepší kartu a jak vypadá Robert Lewandowski? O tom v dnešním textu!
   

Židenické Dračice vyšly z dvojzápasu bodově naprázdno

Brno, 1. října 2021 – Židenické florbalistky odehrály dva zápasy v krátkém sledu. V neděli podlehly mistrovským Vítkovicím a sváteční den 28. září jim pokazily hráčky FbŠ Bohemians. Z prvního letošního dvojzápasu si tedy Židenice bohužel nepřipsaly ani jeden bod.

Public relations

   

Brněnští junioři na MČR Miniracing vybojovali čtyři mistrovské tituly

Brno, 24. září 2021 – Posledním podnikem na Slovakia Ringu skončila o víkendu sezóna mezinárodního Mistrovství České republiky Miniracing. Pro jezdce Brno Circuit Junior Racing Teamu byla velmi úspěšná. Hned čtyři mladí závodníci se stali mistry ve svých závodních třídách. Členové juniorského závodního týmu Automotodromu Brno zároveň vybojovali i tři tituly vicemistrů.

   

Židenické florbalistky mají za sebou start do nové extraligové sezony

Brno, 23. září 2021 – O druhé zářijové neděli odstartovala nová sezóna Extraligy žen. Velmi obměněný židenický tým vstoupil do letošního ročníku zápasem proti FATPIPE Tigers Start98 Kunratice. Pro Dračice se jednalo o první ostrý test nového kádru.

   

Přihlaste i vaše dítě na florbal!

Brno, 20. září 2021 - FLORBAL ŽIDENICE ... KDE FLORBAL ZNAMENÁ VÍCE. Není to pro nás jen fráze. Věříme, že získat lásku k pohybu a kamarády, kteří s vámi sdílejí radost i smutek, je víc než jen honba za medailemi. Učíme děti i dospělé k vzájemné úctě a touze uspět nejenom ve sportu, ale i v životě.

   

Jakub Gurecký bude součástí nejprestižnějšího juniorského šampionátu

Brno, 17. září 2021 - Česká republika bude mít svého zástupce v Red Bull Rookies Cupu. Do startovní listiny pro rok 2022 se dle očekávání dostal Jakub Gurecký, který v letošní sezóně suverénně vyhrál šampionát Northern Talent Cup. Jezdec Brno Circuit Junior Racing Teamu bude jediným českým jezdcem mezi mládežnickou motocyklovou elitou.

   

Nevidomí fotbalisté předvedou své umění na turnaji v Brně

Brno, 6. září 2021 – O víkendu 11. a 12. září se v Brně uskuteční mezinárodní turnaj ve fotbalu pro nevidomé Brno Friendly Cup. Klání, které odstartuje v areálu U Hrocha v městské části Jundrov, se zúčastní pět týmů ze čtyř evropských zemí, mezi nimi i pořadatel turnaje Avoy MU Brno.

   

Jakub Gurecký získal mistrovský titul v Northern Talent Cupu

Brno, 31. srpna 2021 – Northern Talent Cup suverénním způsobem ovládl Jakub Gurecký. Jezdec Brno Circuit Junior Racing Teamu si v šampionátu připsal 232 bodů a 10 pódiových umístění, z toho pět vítězství. Díky tomu slaví zisk mistrovského titulu v silné mezinárodní konkurenci.

   

Brno vyčlenilo 80 milionů korun na podporu mládežnického sportu

Brno, 27. srpna 2021 - Minulý týden schválili brněnští radní spuštění čtyř dotačních programů zaměřených na podporu sportovních aktivit v roce 2022. Nyní Rada města Brna schválila další dotační program na podporu mládežnického sportu. Dotační program mohou využít jak jednotlivci, tak družstva brněnských sportovních klubů účastnících se dlouhodobých nebo svazových soutěží.

   

Strana 1 z 99