V Kometě dále zůstávají Trvaj, Petrovický, Kováčik i Hruška

Brno, 24. dubna 2012 (MEDIAFAX) - Tým extraligového hokejového finalisty Komety Brno dostává podobu pro příští sezonu, v týmu budou i nadále působit brankář Jiří Trvaj, jenž podepsal novou smlouvu, a Slováci Róbert Petrovický, Milan Hruška a Jozef Kováčik. Informaci v úterý přinesly oficiální stránky klubu.

Kometa_Brno-led250

Už v průběhu sezony prodloužil svůj kontrakt s Kometou i Jakub Svoboda, zůstane jeho jmenovec Tomáš a ze Slavie se z hostování vrací Juraj Valach. Na Jozefa Kováčika uplatnila Kometa opci a nejproduktivnější bek brněnského týmu v play-off (11 bodů) bude za Brno hrát i v příští sezoně.

Druhým bekem, jenž rozšířil řady brněnského týmu v průběhu sezony, byl Milan Hruška. Šestadvacetiletý obránce přišel do Brna stejně jako Kováčik z Nitry. V Brně zůstane rodák z Topolčan a čerstvě slovenský reprezentant následující dvě sezony.

Osmatřicetiletý slovenský matador a mistr světa Róbert Petrovický pod hradem Špilberkem zůstane také nejméně v sezoně 2012/2013. V týmu zůstávají i nejlepší střelci play off Tomáš Svoboda s Romanem Eratem. Ve stříbrném týmu zůstane i muž, jenž měl na úspěších značný podíl. V sériích s Kladnem, Spartou i Plzní předváděl osmatřicetiletý Jiří Trvaj neuvěřitelné zákroky a byl nejvytíženějším brankářem celého play off.

David Procházka

Související články: