Brno bude hostit finále bowlingové Prestige Tour

Brno, 23. dubna 2022 – V neděli 24. dubna a v pondělí 25. dubna se na centru Bowling Brno uskuteční poslední osmý turnaj bowlingové série Prestige Tour. Bojovat se bude o důležité body do celkového pořadí série, ze které postupuje 44 mužů a 18 žen do finálové části Mistrovství České republiky 2022.

bowling finale brno

Na turnaji se představí i dva bronzoví medailisté z loňského Mistrovství světa v Dubaji, Jaroslav Lorenc a Lukáš Jelínek, a také obhájce titulu mistra ČR, domácí Jaroslav Uher. Tito tři jsou v průběžném pořadí na prvních třech místech. Mezi ženami se představí například dvojnásobná mistryně ČR, Kateřina Beštová či naše juniorská medailistka z mistrovství Evropy Eliška Krummerová. Hrát se bude v neděli od 10:00, v pondělí proběhne hrací runda až v podvečer od 17:00 a ta celý turnaj uzavře a rozhodne o postupujících.

Zdroj: Česká bowlingová asociace


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...