Na mládežnickém festivalu házené v Kuřimi se utká 24 týmů

Brno, 17. srpna 2022 - Poslední prázdninový víkend ožije jedenáctitisícové město Kuřim mládežnickou házenou. Za účasti 24 družstev se uskuteční tradiční házenkářský turnaj mladšího žactva v Kuřimi. Sejde se na tři sta padesát chlapců a děvčat ve věku do 12 let a sehrají 82 utkání.

hazena kurim

Město Kuřim a SK Kuřim pořádají tradiční házenkářský turnaj Partner Cities Cup 2022. Odehraje ve dvou hracích dnech, kterými jsou sobota 27. a neděle 28. srpna. Partner Cities Cup se v uplynulých letech zařadil mezi největší turnaje mládežnické házené pořádané v České republice. Turnajovým centrem je moderní sportovní hala v Kuřimi, která byla postavena v roce 2018. Současně se hraje na městském stadionu v Kuřimi a ve sportovní hale v Brně Maloměřicích.

Před sportovní halou vyroste v sobotu podium a v doprovodném programu festivalu Handec Fest vystoupí mimo jiné kapela Vltava nebo Laura a její tygři.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...