Co si musíte zabalit, než půjdete plavat

Ať už plánujete den na pláži nebo vyrážíte do místního bazénu, před plaváním si musíte zabalit několik základních věcí. Od opalovacího krému po extra ručníky, zde je 8 položek, které by měly být na vašem seznamu, který musíte mít, když si jdete zaplavat.

8 nezbytností, které je třeba zabalit, než půjdete plavat

Plavky

To je samozřejmě nejdůležitější položka na seznamu! Ujistěte se, že si vezměte plavky, které správně padnou a jsou pohodlné na plavání. Pokud je příliš volná, může způsobit tažení ve vodě a zpomalit vás. Také se ujistěte, že je to takové, které nebude snadno poškozeno chlórem nebo slanou vodou. Pro každý případ si můžete vzít i pár plavek navíc.

Opalovací krém

Chraňte svou pokožku před škodlivými slunečními paprsky zabalením opalovacího krému a jeho opakovaným nanesením každých pár hodin. Pokud plánujete zůstat venku na dlouhou dobu, nezapomeňte si přinést voděodolnou odrůdu, aby zůstala stát, i když se dostanete do vody. A musíte si koupit opalovací krém s SPF 30 nebo vyšším, abyste se nespálili.

Ochranné brýle

Brýle jsou nezbytné pro ochranu vašich očí před nečistotami nebo dráždivými látkami ve vodě. Umožňují vám také lépe vidět pod vodou, což může pomoci s navigací, pokud plavete v bazénu nebo na otevřené vodě, jako je jezero nebo oceán.

Ručník

Většina bazénů a pláží poskytuje ručníky, ale vždy je dobré si přinést vlastní. Můžete získat lehký ručník, který se snadno skládá a snadno se přenáší. Nezapomeňte si s sebou vzít také jeden navíc, protože mohou být užitečné pro rychlé osušení po koupání nebo opalování.

Vodotěsná pouzdra na telefon

Pokud plánujete fotografovat nebo natáčet při plavání, je dobré mít s sebou vodotěsné pouzdro na telefon. Ochrání váš telefon před poškozením vodou a udrží jej v bezpečí, pokud jej náhodou upustíte do bazénu. I když je váš smartphone jako honor magic4 pro, který byl vodě a prachu odolný s certifikátem IP68, je lepší mít vodotěsné pouzdro na telefon.

honor magic4 pro

Láhev na vodu/svačiny

Je důležité, abyste se během plavání hydratovali a zásobili energií! Vezměte si s sebou opakovaně použitelnou láhev na vodu naplněnou studenou vodou a nějaké občerstvení, jako jsou energetické tyčinky nebo ovoce, pokud je potřeba, abyste ve vodě neměli příliš hlad.

Plováky/nafukovací hračky

Pokud si plánujete vzít do bazénu plováky nebo nafukovací hračky (jako je duše), ujistěte se, že jsou vyrobeny z netoxických materiálů a neobsahují žádné ostré hrany, které by mohly pořezat někoho, kdo do nich narazí při hraní v bazénu.

Bazénové nudle/kickboard

Bazénové nudle jsou skvělé pro opírání při šlapání vody, nácviku cviků na znak nebo je v případě potřeby jako pomůcku při plavání na klíně. Kickboardy se také mohou hodit, pokud chcete pracovat na zdokonalení techniky kopu, aniž byste se museli bát, že se při tom udržíte nad vodou.

Závěr

S těmito 8 základními věcmi sbalenými před plaváním bude váš den na pláži nebo u bazénu mnohem příjemnější! Nezapomeňte; bezpečnost především! Ujistěte se, že všechny předměty používané při plavání jsou netoxické a neobsahují žádné ostré hrany, které by mohly potenciálně poškodit někoho jiného, kdo by s nimi mohl přijít do kontaktu během hry. Bavte se cákáním, ale nezapomeňte zůstat v bezpečí! Užívat si!


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...