Zloděj z Brna jezdil vlakem krást do Třebíče jízdní kola

Třebíč, 27. června 2011 (MEDIAFAX) - Třiatřicetiletého zloděje jízdních kol z Brna dopadli třebíčští kriminalisté. Muž jezdil na Vysočinu vlakem, ve sklepních kójích ukradl několik kol, která prodal v bazaru, uvedla policejní mluvčí Marcela Lavická.

zamek_na_kolo-prestrihly250

"Třiatřicetiletý muž z Brna si v průběhu června několikrát zajel vlakem do Třebíče a z každé návštěvy si odvezl jízdní kolo, které odcizil ze sklepní kóje v panelovém domě nebo z kočárkárny. V jednom z brněnských bazarů si zajistil odběr," popsala taktiku zloděje policejní mluvčí.

Kriminalisté muži prokázali krádež pěti kol v panelových domech v ulicích Znojemská, Družstevní, Mládežnická a Myslbekova. "Policistům se podařilo zajistit celkem tři kola, která budou vrácena majitelům," dodala Lavická

Policejní komisař zahájil trestní stíhání proti třiatřicetiletému muži pro trestné činy krádeže a porušování domovní svobody. Pachateli hrozí až pětileté vězení.

Zdeněk Matyáš

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...