Cirkus LeGrando bude žonglovat na ledě. Přijďte vyzkoušet své dovednosti

Brno, 25. ledna 2012 – Brněnský Cirkus LeGrando připravil originální žonglérskou show, které se tentokrát uskuteční v pátek na kluzišti u Nových sadů. Osmý ročník populární zimní taškařice pro děti a žongléry s názvem „Žonglování na ledě“ se uskuteční v pátek 27.1. Návštěvníci budou moci zdarma shlédnout ekvilibristická čísla, zapojit se do programu o ceny a sami si vyzkoušet, jak jsou na tom s koordinací svých pohybů. Akci pořádá středisko volného času Lužánky, jehož je Cirkus Legrando součástí.

zonglovani

V předchozích letech se akce konala na Římském náměstí a Kraví hoře, jedná se již o devátý ročník. LeGrando na akci zve širokou veřejnost a zvláště děti a mládež, kteří mají zálibu v žonglování či se o ni jen zajímají. Právě pro ně je připraven zábavný program se soutěžemi o drobné ceny. Je to ojedinělý pokus spojit tyto dvě zdánlivě nesouvisející disciplíny – bruslení a žonglování, obojí již tak náročné na koordinaci pohybů. Při soutěžích nebude nouze o zajímavá ekvilibristická čísla. Součástí je také spanilá jízda jednokolek po ledě.Akce je v České republice stále unikátním podnikem a Cirkus LeGrando pro ni čerpal inspiraci ve Vídni na zimním setkání žonglérů. Celá akce je zdarma včetně bruslení a zapůjčení základních žonglérských pomůcek, takže si v pátek rozhodně nezapomeňte brusle!

foto: Cirkus LeGrando


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...