V Brně otevřelo nové centrum očkování a cestovní medicíny

Brno, 4. února 2014 - Široké veřejnosti a hlavně cestovatelům z Jihomoravského kraje je od ledna k dispozici jedno z nejmodernějších center očkování a cestovní medicíny v ČR. V něm odborníci připraví na cestu nejen po zdravotní, ale i vědomostní stránce, a to díky aktuálnímu přehledu výskytu nemocí ve světě a individuálním okolnostem plánované cesty. Centrum se nachází v OC Letmo a bude otevřeno 5 dní v týdnu většinou až do 20.30 hod.

ockovani injekce

„Centrum není běžným zdravotnickým zařízením, ale ordinací určenou cestovatelům, kteří mají pozitivní vztah ke komplexní přípravě na svoji cestu. Díky této přípravě mohou předejít onemocněním, která se vyskytují za našimi hranicemi, a zabránit importování exotických nemocí na území České republiky. Oba dva tyto jevy jsou poměrně častou skutečností, která se rok od roku zhoršuje, a to díky lehkovážnosti našich cestovatelů,“ uvedla Michaela Trnková, vedoucí lékařka centra.

Co nového v medicíně?

Informace o nemocech a léčení, přehledně a srozumitelně, příznaky, nemoci, práva pacientů a poradnu najdete na Hledám-zdraví.cz.

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...