Kdo podle vás hýbe Brnem? Hlasujte v anketě Brno TOP 100 a vyhrajte 50 cen!

Brno, 14. dubna 2015 - Kdo podle vás patří mezi nejvýznamnější hybatele brněnského dění? Kdo si zaslouží váš respekt a uznání? Které populární osobnosti, důležité firmy a vlivné organizace jsou vám nejsympatičtější? Na tyto otázky odpoví anketa Brno TOP 100, jejíž třináctý ročník právě odstartoval! Zapojte se do hlasování a vyhrajte jednu z padesáti cen!

Brno top 100 anketa kdo hybe brnem trinacty rocnik 2015

Třináctý ročník Ankety Brno TOP 100 je vyhlášen ve třech kategoriích: Osobnosti, Firmy a Organizace. Hlasovat v prvním kole ankety je možné pomocí elektronických anketních lístků zde. V každé kategorii můžete dát hlas až 100 kandidátům, které nominovala redakce. Nominovat můžete i vlastní kandidáty!

V jednotlivých kategoriích může veřejnost na konci hlasovacích formulářů navrhnout jednoho či více favoritů, kteří nejsou uvedeni v hlasovacích lístcích, a kteří si zaslouží postup do druhého kola ankety.

Do ankety jsou či mohou být zařazeny brněnské osobnosti či společnosti se sídlem v Brně, nebo zastoupení firem a organizací se sídlem mimo Brno, ale na Brněnsku působících. Společnosti nejsou posuzovány s ohledem na ekonomické ukazatele, ale zejména z hlediska svého působení ve veřejném životě. Anketa Brno TOP 100 je otevřena všem druhům právních subjektů.

Hlasujte a vyhrajte!
Všichni hlasující v prvním kole budou zařazeni do slosování o 30 ročních předplatných časopisu Brno Business & Style a 20 zajímavých knížek!


Související články:

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF