Letní tábory Lužánek se plní rychle, své děti přihlaste co nejdříve

Brno, 3. února 2022 – Obliba letních táborů se opět potvrdila. I přesto, že se blíží pololetní a jarní prázdniny, rodiče už myslí na léto a plánují nejen dovolené, ale také zábavu pro děti v Brně i v přírodě o velkých prázdninách. Na dvě stě padesát pobytových a příměstských táborů, které Středisko volného času Lužánky nabízí pro téměř šest tisíc dětí, se přihlásilo za dva týdny přes pět tisíc zájemců. Rekordmanem v počtu přihlášených je příměstský tábor Harry Potter.

letni tabor luzanky brno 2022

Starat se o zvířátka, vařit, tvořit v ateliéru a kutit v dílně, šít, programovat, učit se cirkusáckou akrobacii anebo si užít adrenalin v lanovém centru. Právě tak budou trávit letní prázdniny děti, které už rodiče přihlásili na příměstské a pobytové tábory v SVČ Lužánky. Tyto aktivity patří už tradičně k nejrychleji obsazeným. Zájemci však nemusí zoufat, stále zbývají volná místa nebo možnost stát se náhradníkem.

„V tomto smyslu je nejúspěšnější tábor Harry Potter s kapacitou dvaceti míst a přihlášených je padesát šest dětí. Dále je velký zájem o příměstské tábory inspirované seriálem Tlapková patrola, s pirátskou tématikou, Maxipsem Fíkem nebo cirkusovou akrobacií. Z pobytových táborů jsou oblíbené ty pro rodiče s dětmi nebo pro sourozence,” uvedl ředitel SVČ Lužánky Jan Ondroušek.

Středisko volného času Lužánky nabízí v létě aktivity pro děti a dospívající od 3 do 18 let, některé jsou i pro dospělé ve věku kolem 20 let. Rodiče mohou vybírat z příměstských táborů na deseti místech v Brně a okolí nebo mohou volit z pobytových táborů v přírodě. Děti zavítají třeba na Vysočinu, do okolí Olomouce, na Pálavu na jižní Moravě nebo do lomů v Jižních Čechách. Cena se pohybuje od osmi set do dva a půl tisíce korun u příměstských táborů, v případě pobytových kolem čtyř až šesti tisíc korun. Těšení na léto začíná přihlášením na tábor na luzanky.cz.


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

upoutavka-restaurace3-FIN

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Kulturní akce v Brně

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události