Rozloučení s prázdninami na Riviéře láká na tanečníky ze StarDance či Lenku Filipovou

Brno, 25. srpna 2022 - V Brně budou moci lidé v sobotu 27. a neděli 28. srpna oslavit konec prázdnin na koupališti Riviéra. Společnost STAREZ – SPORT, a. s., na akci Rozloučení s prázdninami připravila program vhodný pro celou rodinu. Děti rozpohybují tanečníci ze soutěže StarDance Honza Onder a Honza Tománek. Jejich kolegyně Veronika Lálová zase na brněnském koupališti zatančí v brazilských rytmech. Pro dospělé jsou nachystána večerní hudební vystoupení, která v neděli uzavře Lenka Filipová.

koupaliste riviera Brno

Prázdniny se chýlí ke konci a město Brno proto pro všechny zájemce připravilo zábavný konec léta. „Na koupališti Riviéra proběhne poslední prázdninový víkend již pátý ročník akce Rozloučení s prázdninami. Přes léto jsme se snažili pro děti vymýšlet spoustu zábavných aktivit. Nyní bychom s nimi chtěli oslavit také konec prázdnin. Děti si tak mohou užít poslední víkend plný zábavy, než se vrátí zpátky do školních lavic,“ říká Petr Hladík, první náměstek primátorky města Brna.

„Program začne již v sobotu v 10 hodin a bude věnován právě dětem, pro které vystoupí kouzelník Magic Alex. Poté bude následovat dopoledne nabité hudebníky rozličných žánrů. Návštěvníci se například od 11:30 mohou těšit na netradiční acapellu Yellow Sisters. Skupina vystoupí bez hudebních nástrojů a představí písničky z alba Zvěřinec, které je plné ukolébavek a říkanek,“ přibližuje program Hladík.

Od 13 hodin vystřídá kapelu na pódiu Tomáš Matonoha & přátelé s novým živým hudebním programem plným historek, vtipů a skečů. O hodinu a půl později svou vesmírnou hudbu s filmovými prvky zahraje kapela Kosmonopol následovaná skupinou The Silver Spoons, která hraje v žánru alternativního rocku. Sobotní večer od 18 hodin zakončí mladý zpěvák Sofian Medjmedj.

Nedělní program bude zaměřený na pohyb. Od 10:30 hodin si děti mohou užít bublinovou show, zatančit si s Honzou Onderem a Honzou Tománkem nebo se podívat na vystoupení Michala Nesvadby známého z Kouzelné školky. Od 14:30 se představí Ritmo Factory s Veronikou Lálovou a tanečníkem Andrém Negrao. Ti atmosféru jako na karnevalu v Riu de Janeiru vytvoří znovu v 17:15, tentokrát promenádou koupalištěm. Po programu plném tanečních čísel se návštěvníci Riviéry mohou od 16 hodin těšit na hudební skupinu Nebe. Dvoudenní program zakončí v 18 hodin oblíbená česká písničkářka Lenka Filipová. Hudební program po oba dny doplní také pestré sportovní aktivity, například lanový park či lekce jógy.

„Před dvěma měsíci jsme na brněnské přehradě na akci s názvem Léto na Prýglu společně prázdniny přivítali, nyní za nimi zbývá udělat pomyslnou tečku. Celodenní vstupné činí 50 Kč, děti do 14 let mohou přijít zdarma,“ uzavírá Martin Mikš, generální ředitel společnosti STAREZ – SPORT, a. s., která akci organizuje.


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

upoutavka-restaurace3-FIN

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Kulturní akce v Brně

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události