Na Kreativním dni v Lužánkách se naladíte na jaro

Brno, 26. března 2023 – Jak a kde načerpat energii po zimě? Při tvoření na Kreativním dni v Lužánkách! Program je zaměřený na aktivní odpočinek především pro dospělé a zároveň je to příležitost vyzkoušet v jediný den různé techniky jako výrobu přírodní kosmetiky, tvorbu ozdob ze skla nebo barefoot sandálů. Akci pořádá Středisko volného času Lužánky v neděli 2. dubna v centru Brna na Solniční.

kreativni den v Luzankach

Těšíte se na jaro a blížící se Velikonoce? Chtěli byste mít doma originální ozdobu z muránského skla nebo květin? Láká vás vyzkoušet něco netradičního, třeba malbu čínskou tuší? Jak je libo! Kreativní den je hlavně váš den, kde si program zvolíte sami.

„Smyslem akce je, aby se lidé zastavili, věnovali se sami sobě a také se naučili něco nového. Harmonogram kurzů jsme naplánovali tak, aby návštěvníci vyzkoušeli v jeden den více aktivit,“ uvedla jedna z organizátorek Anna Königová.

Workshopy pro začátečníky i pokročilejší tvůrce jsou určené dospělým a náctiletým od 14 let. Dvě dílny jsou pak pro děti od 6 let, aby rodiče nemuseli řešit hlídání. Organizace akce i vedení kurzů se ujaly zkušené lektorky z lužáneckého Rukodělného atelieru, který se kvůli rekonstrukci pracoviště Lidická dočasně přesunul na Solniční 12. Na kurzy je nutná rezervace předem, kapacita je omezená. Zájemci se mohou přihlásit na webu kreativniden.luzanky.cz.

Zdroj a foto: SVČ Lužánky


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...