Legendární hotel Cosmopolitan v Boby centru slaví letos 30 let

Brno, 14. května 2023 – Legendární brněnský hotel Cosmopolitan v brněnském Boby centru slaví letos třicet let. K zahájení oslav připravil michelinský šéfkuchař Angelo Sabatelli zajímavou šestichodovou večeři. Návštěvníci večera, kterými byli osobnosti brněnského průmyslu, kultury, politiky i sportu měli možnost ochutnat nevšední speciality. Začala tak oslava hotelu, který si prošel zajímavým vývojem.

oslavy hotelu cosmopolitan brno

Jeho začátek spadá do roku 1993, kdy podnikatel a bývalý hokejista Lubomír Hrstka jej postavil a založil tak éru, kdy do Brna přijížděly známé zahraniční, ale i domácí hvězdy, které hotelu přinášely velký ohlas a popularitu.

Po úspěšných 90. letech začal hotel upadat a nová etapa začala až s příchodem nového majitele v roce 2018, kdy areál převzala největší česká hotelová síť Czech Inn Hotels. Ta si dala za cíl obnovit slávu brněnského hotelu a vrátit mu dobrou pověst. Proto připravuje na celou sezónu mnoho zajímavých kulturních a jiných akcí.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...