VIDA! bude mít v den stávky otevřeno

Brno, 24. listopadu 2023 - Děti, kterým v pondělí 27. listopadu z důvodu výstražné stávky odpadne výuka, si mohou přijít hrát do brněnského zábavního vědeckého parku VIDA! science centrum. Zábavní park provozuje Moravian Science Centre Brno, příspěvková organizace Jihomoravského kraje.

dite experiment chemie

Pondělky jsou ve VIDĚ! servisním dnem, kdy tam na speciálně připravený program docházejí pouze mateřské školky, a to v čase od 9 do 14 hodin.

„Protože se v pondělí do stávky zapojí poměrně velká část škol v kraji, tak jsme se domluvili s VIDOU!, že 27. listopadu mimořádně otevře pro veřejnost i v pondělí. Rodiče a děti tak budou moci využít její program. Otevřeno bude o čtyři hodiny déle než je obvyklé, tedy od 9 do 18 hodin,“ řekl hejtman Jihomoravského kraje Jan Grolich.

Pro návštěvníky bude za běžné vstupné klasicky k dispozici expozice, divadlo vědy (science show) a promítání 3D filmu. Na tento den nebude možná rezervace škol na školní programy.

Foto: Ingimage


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...