Polský dopravce LOT nabízí služby moravským zákazníkům

Polský národní dopravce LOT otevírá od 17. května tohoto roku pravidelnou leteckou linku, která spojí Bratislavu s hlavním městem Polska Varšavou. „Jsme velmi rádi, že po delším výpadku obnovujeme z Bratislavy přímé letecké spojení do Varšavy a že cestujícím z moravského regionu budeme moci nabídnout širší síť destinací. Těší nás to o to více, že z hlavního města Polska mohou cestující dále výhodně pokračovat nejen do dalších turisticky atraktivních míst v Polsku, ale i do Spojených států amerických, Kanady, Skandinávie a dalších zemí Evropy, kam od nás zatím přímé spojení chybí. Věříme, že s LOTem navážeme stabilní spolupráci a že i díky zvětšení nabídky a rozšíření výběru spojení se bratislavské letiště stane atraktivním i pro moravské zákazníky,“ zhodnotil přínos otevření nové linky a příchod LOTu na Slovensko předseda představenstva a výkonný ředitel bratislavského letiště Zdeněk Schraml.
Letecká společnost LOT s 81letou tradicí bude pro přepravu cestujících do Varšavy využívat letadlo typu ATR-42 s kapacitou 46 míst. LOT je klasický síťový dopravce, což znamená, že nabídka jeho služeb je odlišná od nízkonákladových společností. Cestujícím poskytuje služby ve dvou cestovních třídách – obchodní (business) a ekonomické.

let_1.jpg

 

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...