Říjen ve Vaňkovce ve znamení módy: Fashion Days i přehlídky na obřích obrazovkách

Brno, 1. října 2021 - Brněnskou Galerii Vaňkovka v říjnu ovládne móda. Podzim se zde tradičně nese v duchu nových kolekcí. Na jejich prezentaci na živo se zákazníci letos mohou těšit během přehlídek na Vaňkovka Fashion Days 22. a 23. října. Nejnovější módní kousky jsou zároveň od 1. října ke zhlédnutí také na čtyřech velkých LED obrazovkách a od 4. října pak i na výstavě figurín v rotundě nákupního centra.

fashion exhibition vankovka brno

Od pondělí 4. října se v rotundě nejnavštěvovanějšího brněnského centra nachází statická výstava FASHION EXHIBITION. Ta sestává především z futuristických figurín, jež jsou oblečeny do nejnovějších kolekcí z prodejen nákupní galerie a odrážejí současnou světovou módu. „Ústředním motivem je pro letošek styl casual chic. Výstava bude k vidění do 17. října a po celou dobu trvání se návštěvníci centra mohou zapojit do hlasování o nejstylovější outfit. Ze všech hlasů pak vylosujeme jeden vítězný, jehož majitel od nás získá poukázku na nákup v některé z prodejen v Galerii Vaňkovka,“ uvádí marketingová manažerka centra Natálie Vrbová.

Začátkem měsíce byla v pasáži spuštěna také čtveřice obřích LED obrazovek, na nichž se ve videích procházejí modelky a modelové prezentující nejnovější módní trendy. Video přehlídky s názvem FASHION ON LED potrvají do konce října.

Pověstným zlatým hřebem tematického měsíce v Galerii Vaňkovka bude tradiční FASHION SHOW, která se uskuteční 22. a 23. října. Módní přehlídky se v oba dny odehrají vždy ve 13, 15 a 17 hodin. „V pátek si v závěru módní akce návštěvníci užijí exkluzivní módní přehlídku z dílny fashion designové značky PONER. Dvoudenní fashion show budou doprovázet taneční a akrobatická čísla doplněná o audiovizuální efekty,“ uzavírá Vrbová.


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...