Lužánky pořádají Relaxační den, kde budete na prvním místě vy

Brno, 7. dubna 2022 – Jste stále v jednom kole a potřebujete takzvaně vypnout? Pasivně i aktivně si odpočinete na Relaxačním dni v Lužánkách. Lektoři z Rukodělného ateliéru a oddělení Jóga a zdraví už tradiční akci pořádají tentokrát v nových prostorách v centru Brna na Solniční. Stavte se 10. dubna načerpat sílu po zimě.

relaxacni den luzanky

Relaxační den přinese nejen odpočinek a radost z tvoření, ale také inspiraci a nevšední zážitky. Chtěli byste si sami vyrobit domácí kosmetiku, barefoot sandály nebo šperk z vinutých perel? Mít doma designérskou misku ze surového betonu a skleněné mozaiky, která je nyní velice trendy? Vyzkoušet sklářskou techniku a elegantní malbu tuší? Zkušení lektoři se na vás těší!

„Smyslem akce je, aby se lidé zastavili, věnovali se sami sobě a také se naučili něco nového. Harmonogram kurzů jsme naplánovali tak, aby si návštěvníci vyzkoušeli v jeden den více aktivit,“ uvedla jedna z organizátorek Anna Königová.

Pro nastavení vnitřní pohody je potřeba se taky pořádně protáhnout! Lekce jógy nabízí komplexní posílení celého těla, které má blahodárné účinky i na mysl. Můžete zažít také meditaci pomocí zpěvu, tance a netradiční hudební lázně. Po celý den můžete využít také vyšetření arteriografem, který diagnostikuje srdeční aktivitu i cévní cirkulaci.

„Letošní novinkou je Čchi kung s mistrem Pavlem Kalou a hudební lázeň s Věrkou Bělehrádkovou. Praxe v kurzech uvede účastníky do vnitřní stability i uvolnění. Můžete vybrat jen jednu aktivitu, či na sebe nechat působit vícero z nich. Vzájemně se posilují a doplňují,“ popsal Petr Blaha část programu, který se bude věnovat pohybu.

Akce určená pro dospělé a děti od 12 let se uskuteční v neděli 10. dubna 2022 na Solniční 12 v centru Brna od 10 do 17 hodin. Kapacita jednotlivých aktivit je omezená, proto je nutná rezervace na webu relaxacniden.luzanky.cz.


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...